Клініка Ихілов (Сураскі) — офіційний сайт
пациентов уже воспользовалось нашими услугами

Клініка Ихілов (Сураскі) — офіційний сайт

ichilov israel 300x157 - Клініка Ихілов (Сураскі) — офіційний сайтМедичний центр Іхілов (Сураскі) – лідируюча клініка Ізраїлю, яка здійснює лікування пацієнтів з усього світу. Тут зібрані всі найкращі якості, притаманні сучасній медицині: талановиті лікарі, постійно збагачується наукова база, найкраще обладнання. Тисячі людей різного віку і національностей змогли отримати унікальну допомогу фахівців клініки Іхілов.

 

Державна лікарня Іхілов (медичний центр Сураські) це:

 • Гарантія цін встановлених міністерством охорони здоров’я Ізраїлю.
 • Індивідуально підібрана, комплексна програма Вашого лікування, виходячи з особливостей пацієнта, практично у всіх напрямках медицини (стану вашого організму, терміновості лікування та інших особливостей).
 • Гарантія оперативно поставленого, правильного діагнозу, з використанням найсучасніших методик і застосування новітньої медичної апаратури.
 • Проходження курсу стаціонарного та/або амбулаторного лікування під наглядом фахівців міжнародного рівня, післяопераційний супровід, догляд і реабілітація хворого під наглядом висококваліфікованого медперсоналу, при безпрецедентному рівні сервісу і комфорту.

button10 - Клініка Ихілов (Сураскі) — офіційний сайт

Унікальне лікування в Ізраїлі в клініці Іхілов

 • Лікування раку в Ізраїлі займає лідируючі позиції в світі за своєю ефективністю. В онкоцентрі Іхілов застосовуються тільки найсучасніші методи діагностики і лікування онкологічних захворювань різного типу. 
 • Ортопедія в Ізраїлі. У медичному центрі Іхілов проводяться унікальні операції на хребет, тазостегнові і колінні суглоби. Успішно лікують міжхребцеві грижі, протезіруют суглоби. 
 • Операції на серці в Ізраїлі. У лікарні Іхілов працюють кращі кардіохірурги. Тут проводять найскладніші і рідкісні операції на серці в Ізраїлі;
 • Лікування судин в Ізраїлі. Клініка Іхілов відома унікальними операціями на судинах, нейрохірурги клініки домоглися чудових результатів у своїй області;
 • Офтальмологія в Ізраїлі. В офтальмології в Ізраїлі створені ідеальні умови для боротьби з різними проблемами очей у дітей та дорослих;
 • Ми призначаємо тільки необхідні дослідження і процедури, виходячи з інтересів пацієнта і потреб лікувального процесу;
 • Орієнтовну програму лікування ви отримаєте ще до прильоту до Ізраїлю;
 • Ми не беремо передоплату з наших пацієнтів;

Клініка Іхілов запрошує Вас на діагностику і лікування в Ізраїль. Лікарі клініки Іхілов зможуть поставити точний діагноз і провести кваліфіковане та ефективне лікування.

Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше про ціни на лікування в Ізраїлі і можливості клініки Іхілов.

 Для получения консультации в отделе медицинского туризма оставьте заявку на официальном сайте клиники Ихилов, напишите в чат или позвоните нам:

Звонок из России: 8-800-100-6929 (бесплатный звонок)

Звонок из Украины: 0-800-501076 (бесплатный звонок)

Звонок напрямую в Израиль: +972-52-736-09-43

button10

Отзывы пациентов

Наши врачи

Наши врачи

Мы поможем вам решить любые проблемы со здоровьем

С чего начать

С чего начать

Эти три простых этапа к получению лечения в медицинском центре Ихилов

О Нас

О Нас

Медицинский Центр Ихилов поможет в поиске оптимального решения

Яндекс.Метрика
 •  Я принимаю условия

Вы можете прикрепить файлы! (в cумме до 100Мб)
еще файл

Пожалуйста, заполните поля и мы свяжемся с вами